Ünlü Tenor Frangoulis Bodrum’da…

Ünlü Tenor Frangoulis Bodrum’da…

Opera, pop, rock, folk, R&B ve dünya müziğinden örnekleri 5 farklı dile birbirine kombine edebilen dünyaca ünlü tenor Mario Frangoulis 25 Ağustos akşamı Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alacak ve müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Dünyaca ünlü genç soprano Aliki’nin de özel konuk olarak sahne alacağı konserde Lukas Karytinos yönetiminde İzmir Devlet Opera ve Balesi Orkestrası ünlü sanatçılara eşlik edecek.

17 Ağustos 2019 - 19:25

Temiz vokal yorumları, 5 farklı dilde parça seslendirebilmesi, klasik-çağdaş eserleri karma yorumlaması ve müzik türlerini (opera, pop, rock, halk müziği, R&B, dünya müziği) birbirlerine kombine etmeyi sevmesi ile tanınan efsanevi tenor Mario Frangoulis’in kariyeri Londra West End’de başladı ve Sir Cameron Mackintosh tarafından keşfedildi. Bugün 20’den fazla kişisel albüme sahip olan Franguolis, Klaus Meine(Scorpions), Angela Gheorghiu, Placido Domingo ve Jose Carreras, Sarah Brightman, Lara Fabian gibi sanatçılarla çalıştı.

25 Ağustos akşamı Bodrum Antik Tiyatroda gerçekleştirilecek olan konserde ünlü tenora Dünya Ensefalit Topluluğu’nun Küresel Onur Elçisi ve uluslararası çapta tanınan genç soprano Aliki de eşlik edecek.

Ünlü “A La Luna De Valencia” şarkısı ile başlayacak konserde Yunan Ulusal Operası’nda orkestra şefi, müzik direktörü, Yunan Onur Ödülü sahibi ünlü şef Lukas Karytinos İzmir Devlet Opera ve Balesi Orkestrasını yönetecek. 

Bu haber 76 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk siyasetinde 2019 yılı böyle geçti
Türk siyasetinde 2019 yılı böyle geçti
Kasım ayında trafiğe 67 bin araç katıldı
Kasım ayında trafiğe 67 bin araç katıldı