Ünlü iş insanı havuzda fenalaşarak hayatını kaybetti

Ünlü iş insanı havuzda fenalaşarak hayatını kaybetti

İstanbul’da Japon Tabacco İnternational’in (JTI) Türkiye CEO’su Karim Raydan, bir otelin havuzda rahatsızlandı.

02 Şubat 2019 - 21:48

İstanbul’da Japon Tabacco İnternational’in (JTI) Türkiye CEO’su Karim Raydan, bir otelin havuzda rahatsızlandı. Havuzdaki bir otel müşterisi durumu farkederek yardıma koştu. Kenara çıkarıkan 51 yaşındaki CEO’ya ilk müdahaleyi oteldeki bir doktor yaptı. Ancak tüm çabalara rağmen 2 çocuk babası Raydan yaşamını yitirdi.

Ülkemizdeki en büyük sigara firmalarından olan JT'nın CEO'su Karim Raydan, sabah saatlerinde ailesiyla kaldığı Eyüpsultan, Göktürk, Atlıspor Caddesi'ndeki bir otelde sabah 09.00 sıralarında SPA'dan çıkarak havuza girdi.

Sıda kısa süre yüzen Raydan'ın fenalaştığını gören bir kişi 2 çocuk babası olan CEO'ya yardım etmek istedi. Karim Raydan'ın nefes alması için başını suyun üzerinde tutmaya çalışan otel müşterisi, görevlilerden yardım istedi.

Raydan yardımına koşanlar tarafından sudan çıkarıldı. Sağlık ekiplerine haber verilirken, otelde müşteri olan bir doktordan da yardım istendi.

İlk müdahaleyi yapan doktor, Raydan'ın kendisine “Yüksek tansiyon hastasıyım' dediği öğrenildi. İlk müdahalenin ardından Karim Raydan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ancak JTİ'nin Kasım 2015'ten beri Türkiye CEO'su olan Raydan kurtarılamadı.

Bu haber 154 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
210 Youtube kanalı kapatıldı
210 Youtube kanalı kapatıldı
Büşra Pekin evleniyor
Büşra Pekin evleniyor