Şarkıcı Aleyna Tilki Amerika’ya gitti, kardeşi uğurladı

Şarkıcı Aleyna Tilki Amerika'ya gitti, kardeşi uğurladı

Eğitimine Amerika'da devam etmeye karar veren genç şarkıcı Aleyna Tilki, bugün annesi ve kız kardeşi tarafından yolcu edildi. Kızını yolcu eden Havva Öztel, Yolun hep açık olsun. Dilimde duamsın dedi.

05 Ekim 2019 - 15:46

Genç yaşta kazandığı şöhretle her gün gündeme gelen şarkıcı Aleyna Tilki, eğitimine Amerika'da devam etmeye karar verdi. Bugün Amerika'ya giden Tilki'yi annesi Havva Öztel ve kız kardeşi Ayça Tilki uğurladı.

ANNESİ VE KARDEŞİ UĞURLADI

Eğitim hayatına ABD'de devam edecek olan popçu Aleyna Tilki, sabah saatlerinde İstanbul Havalimanı'ndan ABD'ye uçtu. Tilki'yi annesi Havva Öztel ve kardeşi Ayça uğurladı.

DİLİMDE DUAMSIN

Kızını yolcu eden Havva Öztel, Instagram hesabından kızıyla çektirdiği fotoğrafı, Gözümün nuru Allah sana yar ve yardımcı olsun kızım, yolun hep açık engelsiz kolay olsun dilimde duamsın özlemimsin Aleyna, güle güle git güle güle gel kızım seni çok özleyeceğim. notuyla paylaştı.

AİLEMDEN UZAK KALACAĞIM

Aleyna Tilki, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada Eğitimine Amerika'da devam edeceğini söyleyen şarkıcı, Ben Amerika'da okuyacağım. Amerika'da işlerim olacak. Ayça da Amerika'da okuyacak. Biraz ailemden uzak kalacağım demişti. Dün akşam ailesiyle vakit geçiren Aleyna'nın Instagram'dan paylaştığı fotoğraftaki kırmızı gözleri dikkat çekmişti.

Bu haber 87 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk siyasetinde 2019 yılı böyle geçti
Türk siyasetinde 2019 yılı böyle geçti
Kasım ayında trafiğe 67 bin araç katıldı
Kasım ayında trafiğe 67 bin araç katıldı