Şanışer’den sert yanıt: IQ’su Clash of Clans oynamaya bile...

Şanışer'den sert yanıt: IQ’su Clash of Clans oynamaya bile yetemeyecek 'stratejistler'!

Susamam şarkısının mimarı Şanışer kendisini hedef gösterenlere sert yanıt verdi.

14 Eylül 2019 - 06:43

Şanışer ve birçok rapçinin bir araya gelerek ortaya çıkardığı “Susamam” şarkısı gündemde kalmaya devam ediyor. Şarkı halkın büyük bir bölümünün takdirini topladı ancak bazı kişiler, Şanışer hakkında “FETÖ’cü, PKK’lı” gibi iddialar ortaya attı… Ünlü rapçi bu iddialar karşısında da tabi susmadı.

‘Susamam’ şarkısı ve çektikleri kliplen Türkiye’nin gündemine oturan rapçi Şanışer, kendisine yönelik “FETÖ’cü, PKK’lı, Amerika/İsrail destekli” gibi yorumlara ‘Aşılmaz Yollar’ isimli şarkısıyla yanıt verdi.

“Bana cevap hakkı doğdu, cevap hakkımı kullanıyorum” diyen Şanışer, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “IQ’su Clash of Clans oynamaya bile yetemeyecek “stratejistler” buyursunlar bu sözlerimizi de analiz etsinler” ifadesini kullandı.

Sehabe’yle düet yaptığı ‘Aşılmaz Yollar’ şarkısında Şanışer, Deniz Gezmiş ve Hüseyin İnan’la birlikte idam edilen devrimci Yusuf Aslan’dan Gezi eylemleri sırasında Eskişehir’de öldürülen Ali İsmail Korkmaz’a, Trabzon’da PKK operasyonu sırasında hayatını kaybeden Eren Bülbül’e, 10 Ekim Ankara Garı katliamından Madımak’a, 15 Temmuz darbe girişimine birçok konuya değinmişti.

Bu haber 200 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Sosyalleşirken topladığımız virüslerle sokağa çıkma kısıtlaması günleri evde misket oynayalım!'
'Sosyalleşirken topladığımız virüslerle sokağa çıkma...
Çağla Şıkel, yasağı deldi
Çağla Şıkel, yasağı deldi