Mehmet Özhaseki: Bizim dışımızda proje açıklayan yok

Mehmet Özhaseki: Bizim dışımızda proje açıklayan yok

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Çankaya Müftülüğüne bağlı cami dernek başkanları ve yönetimleriyle bir araya geldi.Polemikten uzak durduğunu belirten Haseki “ Proje açıklamak yerine, polemik peşindeler; ama benim derdim hizmet” dedi.

28 Şubat 2019 - 20:09 - Güncelleme: 28 Şubat 2019 - 20:18

Haseki yaptığı konuşmasında “ 21 yıl Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptım.Kayseri’de, şehrin yarısından fazlası gecekonduydu, altyapı yoktu, parklar işgalliydi, belediye ihalelerine mafyalar giriyordu, borç vardı, işçi maaşları ödenmiyordu. Biz bütün bu sorunları çözdük. Kayseri’yi Avrupa kentleri ile yarışır duruma getirdik. Hizmet ve belediyecilik konusunda tecrübeliyiz. Ben dersime çok iyi çalıştım. Ankara’nın neye ihtiyacı var ve Ankaralı vatandaşımız bizden ne bekliyor tek tek belirledim. Projeler hazırladım ve bunu kitap halinde vatandaşımıza sundum. Ankara’yı bambaşka bir kent haline getireceğiz. Bunu yapacak gücümüz ve tecrübemiz var” dedi.

“PROJE AÇIKLAMAK YERİNE; POLEMİK PEŞİNDELER”

“Karşımızdakiler proje açıklamak yerine, polemik peşindeler” diyen Haseki “Ankara’da, başkentimizde bizim dışımızda proje açıklayan yok. Ben kimseyle polemiğe girmek istemiyorum; ama Ankara’ya talipseniz projenizi ve ne yapacağınızı sormak hakkım. Benim derdim hizmet”şeklinde konuştu.

“ALLAH, O GÜNLERİ BİR DAHA GÖSTERMESİN”

Konuşmasının sonunda 28 Şubat 1997’de çok zor günler yaşandığını belirten ve kendi yaşadıklarını anlatırken duygulanan Mehmet Özhaseki “Allah bir daha o günleri göstermesin bize” dedi.

Kaynak: Çayyolu Haber Ajansı
Bu haber 368 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Sosyalleşirken topladığımız virüslerle sokağa çıkma kısıtlaması günleri evde misket oynayalım!'
'Sosyalleşirken topladığımız virüslerle sokağa çıkma...
Çağla Şıkel, yasağı deldi
Çağla Şıkel, yasağı deldi