İSPARK’tan skandal paylaşımı yapan çalışan hakkında...

İSPARK'tan skandal paylaşımı yapan çalışan hakkında açıklama

Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı mazbatasını almasının ardından Bekir Aslıtürk isimli İSPARK görevlisinin sosyal medya paylaşımı gündem olurken Aslıtürk hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

20 Nisan 2019 - 18:45 - Güncelleme: 20 Nisan 2019 - 18:56

Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı mazbatasını almasının ardından Bekir Aslıtürk isimli İSPARK görevlisinin sosyal medya paylaşımı gündem oldu. 

Aslıtürk, belediyenin şirketlerinden olan İSPARK’a ait kabin içinde elinde para desteleriyle çektiği fotoğraflarının altına “tüyü bitmemiş yetimin hakkı var, paraları FETÖ’cülere ve CHP’lilere vermem”  dedi.

İSPARK'tan açıklama: Soruşturma başlatıldı

İSPARK'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada,Şirketimizde otopark personeli olarak görev yapan Bekir Aslıtürk'ün sosyal medyada, çalıştığı otoparkın o güne ait gelirini görevli kişiye teslim etmeden önce, bir fotoğraf ile şirket yönetiminin bilgisi dışında paylaşılmıştır. İlgili kişi hakkında bu paylaşımı ile ilgili soruşturma başlatılmıştır.

Personelin elinde bulunan paralar, mali fişler ile birlikte resmi evrak ve dokümanlarla belgelendirilmiş ve sisteme kayıtlı gelirlerdir. Yaşanılan olayla ilgili bağlı bulunduğu müdürlük tarafından disiplin soruşturması başlatılmıştır' denildi.

Bu haber 259 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çağla Şıkel, yasağı deldi
Çağla Şıkel, yasağı deldi
Yeni yayınlanan kitap sayısı arttı
Yeni yayınlanan kitap sayısı arttı