Hacettepe kariyer fuarı 21-22 Mart’ta Beytepe Kongre...

Hacettepe kariyer fuarı 21-22 Mart’ta Beytepe Kongre Merkezi’nde!

Bu sene 8.’si düzenlenecek olan Hacettepe Kariyer Fuarı her sene olduğu gibi büyük markalara ve saygıdeğer isimlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

18 Mart 2019 - 21:44

Siemens ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan fuara yaklaşık 100’e yakın firma ve 5.000’in üstünde öğrencinin katılımı planlanmaktadır. Fuarın ana hedefi ise; öğrenciler ile firma yetkililerinin interaktif bir ortamda buluşmasını sağlamaktır.

Öğrencilerin yalnızca dinleyici değil aynı zamanda etkinliğin bir parçası olarak yer alacağı fuarda; firmalar açacak oldukları stantlarda öğrenciler ile iletişim kurarken aynı zamanda yapacak oldukları sunumlarla da bilgilendirme sağlayacaklar. Ayrıca çeşitli workshoplar ile öğrenciler kendi yeteneklerini ölçme fırsatı bulacaklar.

Fuarda bu sene ilk kez düzenlenecek olan Savunma Sanayi Paneli ve Finans Sektörü Paneli aracılığıyla sektör uzmanları, öğrenciler ile bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Hacettepe Kariyer Fuarı, 21-22 Mart 2019 tarihlerinde Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Hacettepe Üniversitesi Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Hacettepe Üniversitesi’nin önde gelen 9 öğrenci topluluğu ile birlikte düzenlenecek Hacettepe Kariyer Fuarı hakkında detaylı bilgi için: http://www.kariyerfuari.hacettepe.edu.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Çayyolu Haber Ajansı
Bu haber 816 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de bütçe açık verdi, işsizlik oranı arttı
Türkiye'de bütçe açık verdi, işsizlik oranı arttı
Konut satışları yüzde 31,3 oranında azalarak 82 bine düştü
Konut satışları yüzde 31,3 oranında azalarak 82 bine düştü