Erdoğan: ‘Gerçek Gündemimize Odaklanmalıyız’

Erdoğan: ‘Gerçek Gündemimize Odaklanmalıyız’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin İstanbul seçimlerine itirazına devam edeceğini ancak Türkiye’nin o konudaki tartışmalara son vermesi ve ekonomi gibi konulara odaklanması gerektiğini belirtti

18 Nisan 2019 - 19:48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin İstanbul seçimlerine itirazına devam edeceğini ancak Türkiye’nin o konudaki tartışmalara son vermesi ve ekonomi gibi konulara odaklanması gerektiğini belirtti.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinden 17 gün sonra CHP adayı Ekrem İmamoğlu AKP’nin itirazlarına rağmen mazbatasını alarak İstanbul Belediye Başkanlığı koltuğuna resmen oturmuştu.

Erdoğan, sonuna kadar mücadelelerine devam edeceklerini belirtti ve “Yüsek Seçim Kurulu son sözü söyleyince konu bizim için kapanacak” dedi.

Cumhurbaşkanı, Türkiye’nin seçimlere kadar gelecek 4,5 yılı etkili şekilde kullanmasına ihtiyacı olduğunu ve ekonomik ile güvenlik problemleriyle mücadele etmesi gerektiğini kaydetti.

Erdoğan, seçim anlaşmazlıklarından devam ederek gerçek gündeme odaklanmanın önemli olduğunu kaydetti. Cumhurbaşkanı özellikle ekonomi ve güvenlik alanlarına vurgu yaptı.

Bu haber 71 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Galatasaray Jean Michael Seri'yi KAP'a bildirdi! İşte transferin rakamları
Galatasaray Jean Michael Seri'yi KAP'a bildirdi! İşte transferin...
Suudi gazeteci Diagne transferinde son durumu anlattı
Suudi gazeteci Diagne transferinde son durumu anlattı