Demet Akalın’ı sinirlendiren ’fare’ yorumu

Demet Akalın'ı sinirlendiren 'fare' yorumu

İş adamı Okan Kurt ile 6 yıllık evliliği sona eren popçu Demet Akalın, bir sosyal medya kullanıcısının Ne derler gemi batarken gemiyi önce fareler terk edermiş yorumunu görünce küplere bindi.

14 Eylül 2018 - 10:01

Demet Akalın, bir sosyal medya kullanıcısının biten evliliği hakkında Gemiyi önce fareler terk edermiş şeklindeki yoruma, Fare dediğin kızım haciz memurlarının önünde korkudan ne yapacağını bilemedi karşılığını verdi.

BATAN GEMİYİ ÖNCE FARELER TERK EDER

Deniz Akkaya'nın Güçlü kadının dostu az, seyircisi ve düşmanı çok olur paylaşımına gelen bir yorum, Demet Akalın'ı sinirlendirdi. Bir sosyal medya kullanıcısı, Denizcim bunu Okan Kurt, Demet'in borçları için yapsa ne olurdu? Erkek verirken iyi de kadın verirken mi kötü? Kocasıyla her zorluğa göğüs germeliydi. Ben belki Okan istemiştir sandım ama 'hayır' dedi adamcağız. Ne derler gemi batarken gemiyi önce fareler terk edermiş ifadelerini kullandı.

SENİN GİBİ BEYİNSİZLER...

Bu yorumu gören Demet Akalın, sinirlerine hakim olamayarak, O fare dediğin kızım haciz memurlarının önünde korkudan ne yapacağını bilemedi. Varsın bir fare olalım, bildiğim tek şey bir daha kızıma bunu yaşatmayacağım. Asla! Senin gibi beyinsizleri de Allah'a havale ediyorum mesajını yazdı.

 

Bu haber 23 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Kadın adaya oy vermeyeceğim' diyen dekan hakkında yeni gelişme
'Kadın adaya oy vermeyeceğim' diyen dekan hakkında yeni gelişme
Ecem Balcı cinayeti davasında yeni gelişme
Ecem Balcı cinayeti davasında yeni gelişme