Çayyolu’nda UFO görüldü

Çayyolu'nda UFO görüldü

Çayyolu'nda gökyüzünde görüntülenen turuncu renkli yuvarlak nesne, paniğe neden oldu.

25 Aralık 2019 - 17:35 - Güncelleme: 25 Aralık 2019 - 18:08

Çayyolu'nda gökyüzünde görüntülenen turuncu renkli yuvarlak nesne, paniğe neden oldu.

24 Aralık'ta Çayyolu semtindeki bir evin penceresinden amatör kamerayla görüntülenen nesne, sosyal medyada tartışma yarattı.

Çayyolu semtinde çekildiği ileri sürülen görüntü, gökyüzünde kırmızıya çalan bir ışık süzmesi dairesel olarak görünürken, beyaz bir nesnenin de yere doğru hafif çapraz şekilde indiği fark ediliyor.

UFO Nedir? UFO'lar gerçekten var mı?

Son dönemlerde uzaylıların varlığı konusuyla birlikte bir gündem konusu haline gelen UFO'ların ne olduğundan ve gerçekten olup olmadıklarından bahsediyoruz.

Dünya yıllardır değişse ve gelişse de hatta birçok konuda farklılaşsa da insan doğasının merağı gereği evrende dünyadaki varlıklar dışında canlıların olup olmadığı konusunda araştırmalar devam ediyor ve kimi zaman bazı işaretlere kimi zamansa ciddi boyutlarda iddialara rastlanıyor ancak şu ana kadar dünya dışı varlıkların olduğuna dair net bir kanıt yok.

Yine de dünya dışı varlıkların ya da genel tabiriyle uzaylıların olup olmadığıyla ilgili yapılan araştırmalarda özellikle ıssız bölgelerde dünyada görüldüğü söylenen UFO'lar yer tutuyor. Peki, UFO nedir, UFO'ları gerçekten uzaylılar mı kullanıyor ya da UFO'lar gerçekten var mı?

UFO'nun anlamı ne?

Her ne kadar UFO dediğimizde aklımıza uçan bir daire gelse de sıkça kullandığımız UFO, Unidentified Flying Object ya da Türkçe karşılığıyla Tanımlanamayan Uçan Cisim anlamında kullanılan bir kısaltma.

Kaynak: Çayyolu Haber Ajansı
Bu haber 18247 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Sosyalleşirken topladığımız virüslerle sokağa çıkma kısıtlaması günleri evde misket oynayalım!'
'Sosyalleşirken topladığımız virüslerle sokağa çıkma...
Çağla Şıkel, yasağı deldi
Çağla Şıkel, yasağı deldi