Çağla Şıkel, yasağı deldi

Çağla Şıkel, yasağı deldi

Öceki gün çocuklarıyla beraber sokakta görüntülenen Çağla Şıkel, çocuklarının sokağa çıkma yasağını deldiğini bildiği için saklamaya çalışsa da yakalandı. Şıkel'in savunması ise oldukça yetersiz olarak yerini aldı.

14 Mayıs 2020 - 10:15 - Güncelleme: 14 Mayıs 2020 - 10:21

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 20 yaş ve altının sokağa çıkma yasağı Türkiye'de hala geçerliğini korurken Çağla Şıkel ve çocukları, önceki gün bir çiçekide görüntülendi. 20 yaş altındakilerin sokağa çıkma yasağını hiçe sayan Şıkel'ın savunması da şaşırttı.

Koronavirüs salgınından dolayı 20 yaş altı için uygulanan sokağa çıkma yasağına uymayan manken, çocukları Uzay ve Kuzey'i alarak dışarı çıktı.

Büyük oğlu Kuzey'i arabanın içinde şoförüyle bırakan manken, küçük oğlu Uzay ile çiçek satın aldı. Gazetecileri görünce şaşkınlık yaşayan ve oğlunu gizlemeye çalışan Şıkel, Merhaba arkadaşlar, sadece çiçek almak için dışarı çıktım dedi.

20 yaş altının sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen dışarı çıkarmasını soran muhabirlere yanıt veren Şıkel, Sadece çiçekçi için çıktık, başka bir yere gitmiyoruz demesi de şaşırttı.

Pazar gününe denk gelen ve sokağa çıkma yasağı olan 10 Mayıs'ta kutlanan 'Anneler Günü'nü sadece uzaktan kutladığını belirten Şıkel, sözlerine şunları da ekledi:

Tabii ki yasak olduğu için uzaktan kutladık, şimdi de çiçek götüreceğiz. Ancak çocuklar yaklaşmıyorlar, anneannelerini uzaktan görecekler.

Yaşanan salgın için her zaman dikkatli olunması gerektiğini belirten ve mümkün olduğunda dışarı çıkılmaması tavsiyesinde bulunan Şıkel'in yasağı delerek çocuklarını dışarı çıkarması kafaları karıştırdı.

Bu fotoğraftan sonra çocuklarının babası olan Emre Altuğ'un nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu oldu.

Bu haber 8373 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Sosyalleşirken topladığımız virüslerle sokağa çıkma kısıtlaması günleri evde misket oynayalım!'
'Sosyalleşirken topladığımız virüslerle sokağa çıkma...
Yeni yayınlanan kitap sayısı arttı
Yeni yayınlanan kitap sayısı arttı