Ankara’da ulaşım ve ekmeğe zam olacak mı?

Ankara'da ulaşım ve ekmeğe zam olacak mı?

Mustafa Tuna, yıl sonuna kadar zam yapmayacaklarını söyledi.

10 Ekim 2018 - 12:48 - Güncelleme: 10 Ekim 2018 - 20:37

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara genelinde yüzde 17 su indirimi gerçekleştirdik. Bundan sonra su fiyatlarında indirim söz konusu değil. Ulaşımda zam yapmadık. Yıl sonuna kadar zam yapmayacağız. Halk ekmeğin fiyatında zam yapmıyoruz dedi

NTV televizyonunda canlı yayına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna'nın açıklamaları özetle şöyle: Ankara genelinde yüzde 17 su indirimi gerçekleştirdik. Bundan sonra su fiyatlarında indirim söz konusu değil. Ulaşımda zam yapmadık. Yıl sonuna kadar zam yapmayacağız. Halk ekmeğin fiyatında zam yapmıyoruz.

FAHİŞ FİYAT DENETİMLERİ

İlçe belediyeleri zabıtaları daha etkin çalışma yürütüyor. Büyükşehir zabıtası olarak titiz çalışma yürütüyoruz. Fiyat artışları AVM’ler, marketlerde daha fazla oluyor.

HAFRİYAT POLEMİĞİ

Herkes her şeyi söyleyebilir. Ama bir defa bu tür polemikler bana yakışmaz. Girmeyi doğru bulmam. Yapacağımız işler var. Ben hiç kimseyi hırsızlıkla suçlayamam. Bu gelirle ilgili olarak ne geliyor ne gidiyor… Bunların hepsini melih bey ve vatandaşlarımız da biliyor. Yeni polemiklere sebebiyet vermem. Faydası olmayan işlerle uğraşmayı çok doğru bulmuyorum. Polemik benim tarzım değil.

Bu haber 129 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ergenlikte sigaraya başlamak, MS riskini artırıyor
Ergenlikte sigaraya başlamak, MS riskini artırıyor
Grammy ödüllü müzisyenler Madrid'de destansı bir performans sergileyecek
Grammy ödüllü müzisyenler Madrid'de destansı bir performans...